Hylsyavainsarja 3/8" neliö 19 osaa 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaiset.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M5–M14.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 14 kpl, koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22 mm
T-kahva: 1 kpl, nro 635700
Jatkot: 2 kpl, nro 635400, koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl, nro 636200
Räikkäväännin: 1 kpl, nro 635000
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
Kuusiokantahylsyillä nro 637000.
Malli
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M5–M14.
Toimitussisältö (taulukon mukaan)
Hylsyt: 14 kpl koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22 mm
T-kahva: 1 kpl nro 635700
Jatkovarret: 2 kpl nro 635400 koot 75; 240
nivel: 1 kpl nro 636200
räikkäväännin: 1 kpl nro 635000
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 322 mm |
| Leveys | 134 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmaiset hylsyavaimet; 12-kulmaiset hylsyavaimet; 12-kulmaiset hylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 19 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 8-22 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63391612 |
|---|---|
| EAN | 4018754260751 |