Hylsyavainsarja 3/8" nelikanta, 15 osaa 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikantaväännöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/-muttereille, kierre M5 – M12.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt: 11 kpl koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Jatkovarret: 2 kpl, nro 635400, koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl, nro 636200
Räikkäväännin: 1 kpl, nro 635000
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
Kuusiokantahylsyillä nro 637200.
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokoloruuveille/muttereille, kierre M5 – M12.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 11 kpl, koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Jatkot: 2 kpl, nro 635400, koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl, nro 636200
Räikkäväännin: 1 kpl, nro 635000
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 322 mm |
| Leveys | 134 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8-19 mm |
| Osien lukumäärä | 15 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6338166 |
|---|---|
| EAN | 4018754260713 |