Hylsyavainsarja 1/4; 1/2 tuuman neliö 47 osaa 47
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Etu
Smartcase paikannustoiminnolla
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
1/4 tuuman kuusiokantahylsyt: 9 kpl koot 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 mm
1/2 tuuman kuusiokantahylsyt: 13 kpl koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27 mm
Phillips-bittiterät C 6,3: 2 kpl koot 1; 2
Pozidriv-bittiterät C 6,3: 2 kpl koot 1; 2
Ura-bittiterät C 6,3: 3 kpl koot 4; 6; 8
Kuusiokolo-bittiterät C 6,3: 5 kpl koot 2; 3; 4; 5; 6
Torx®-bitit C 6,3: 5 kpl koot TX10; TX15; TX20; TX25; TX30
1/4 tuuman bittisovitin: neliökiinnitys 1/4 tuumaa – bittipidike 1/4 tuumaa
1/4 tuuman jatko: 1 kpl pituus 101,5 mm
1/2 tuuman jatko: 2 kpl pituudet 123; 248 mm
1/4 tuuman T-kahva: 1 kpl
1/4 tuuman räikkäväännin: 1 kpl nro 632060
1/2 tuuman räikkäväännin: 1 kpl nro 640480
Säilytys: muovilaatikko, jossa teline / laskualusta
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 355 mm |
| Leveys | 235 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet; yhdistelmäprofiiliruuvimeisseli Phillips/ura; Pozidriv-ruuvimeisseli; uraruuvimeisseli; kuusiokoloavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokolohylsyavaimet; yhdistelmäprofiiliruuvimeisseli Phillips/ura; Pozidriv-ruuvimeisseli; uraruuvimeisseli; kuusiokoloavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokolohylsyavaimet; yhdistelmäprofiiliruuvimeisseli Phillips/ura; Pozidriv-ruuvimeisseli; uraruuvimeisseli; kuusiokoloavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 2–6 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 5–27 mm |
| Osien lukumäärä | 47 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63002847 |
|---|---|
| EAN | 4000896215188 |