Hylsyavainsarja, 3/8 tuuman neliöveto, tuumakoot, 28 osaa 28
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- ja liitososat DIN 3122/3123 mukaan. Kaikki osat muovilaatikoissa.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Toimitussisältö / taulukon käyttö
12-kulmaiset hylsyt: 12 kpl, vastaava nro 637100
koot 1/4; 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2; 9/16; 5/8; 11/16; 3/4; 13/16; 7/8 tuumaa
12-kulmaiset hylsyt, pitkät: 9 kpl, vastaava nro 637322 koot 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2; 9/16; 5/8; 11/16; 3/4 tuumaa
Sytytystulppahylsyt, 12-kulma: 2 kpl, vastaava nro 637329 koot 16; 20,8
T-kahva: 1 kpl, vastaava nro 635720 koko 200
Jatkovarret: 2 kpl, vastaava nro 635420 koot 75; 250
Yleisnivel: 1 kpl, vastaava nro 636220
Räikkäväännin: 1 kpl, vastaava nro 635090
Säilytys: muovilaukku
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | muovilaatikko |
| Pituus | 350 mm |
| Leveys | 302 mm |
| Korkeus | 84 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 28 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 1/4-7/8 tuumaa |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 1/4-7/8 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63004728 |
|---|---|
| EAN | 4045197955975 |