Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö, 35 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokoloruuveille / -muttereille kierteellä M3–M8 ja kuusiokoloruuveille kierteellä M4–M8.
Pozidriv- ja Phillips-ruuveille kierteellä M2–M6, talttapääruuveille kierteellä M3–M5 sekä sisäisille Torx®-ruuveille kierteellä M3–M8.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
kuusiokantahylsyt: 10 kpl koko 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm
Bits C 6,3, sisäkuusiokolo: 5 kpl koko 3; 4; 5; 6; 7 mm
Bits, C 6,3 sisä-TORX®:lle tapilla: 7 kpl koko TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40
Bits, C 6,3, Phillips: 3 kpl koko 1; 2; 3
Bits, C 6,3, Pozidriv: 3 kpl koko 1; 2; 3
Bits, C 6,3, taltta: 3 kpl koko 4,5×0,6; 6,5×1,2; 8×1,2 mm
Bits-pidike: 1 kpl 1/4 tuuman neliösovitin – 1/4 tuuman bits-kiinnike
Jatkohylsyt: 2 kpl koko 55 ja 101,5 mm
räikkävarsi: 1 kpl
Säilytys: muovilaatikossa, jossa teline/levitysalusta
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | Muovilaatikko, jossa teline/irtokulho |
| Pituus | 180 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 54 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloruuvimeisseli; Pozidriv-ruuvimeisseli; Ruuvimeisseli reiällisille TORX®-ruuveille; Ura-ruuvimeisseli; Kuusiokolohylsyavain; Phillips-ruuvimeisseli; Kuusiokoloruuvimeisseli; Pozidriv-ruuvimeisseli; Ruuvimeisseli reiällisille TORX®-ruuveille; Ura-ruuvimeisseli; Kuusiokolohylsyavain; Phillips-ruuvimeisseli; Kuusiokoloruuvimeisseli; Pozidriv-ruuvimeisseli; Ruuvimeisseli reiällisille TORX®-ruuveille; Ura-ruuvimeisseli; Kuusiokolohylsyavain; Phillips-ruuvimeisseli |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–7 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 5,5–14 mm |
| Osien lukumäärä | 35 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G630335 |
|---|---|
| EAN | 4000896178513 |