Hylsyavainsarja 1/4" nelikulma 19 osaa 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikulmat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville / -muttereille, kierre M2–M8.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
kuusiokantahylsyt: 13 kpl nro 631000 koot 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
T-kahva: 1 kpl nro 633000 koko 116
hylsyruuvimeisseli: 1 kpl nro 632800 koko 150
jatkovarsi: 2 kpl nro 632400 koot 50; 150
nivelliitin: 1 kpl nro 633500 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632000 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 227 mm |
| Leveys | 131 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet; kuusiokolo-hylsyavaimet; kuusiokolo-hylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 3,5–13 mm |
| Osien lukumäärä | 19 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6301666 |
|---|---|
| EAN | 4018754261512 |