Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö 13 osaa 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkokuusiokantaruuvien / -mutterien käyttöön, kierre M2 – M8.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
kuusiokantahylsyt: 9 kpl nro 631000 koot 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 10; 11; 13
jatkovarret: 2 kpl nro 632400 koot 50; 150
nivel: 1 kpl nro 633500 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632000 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 227 mm |
| Leveys | 131 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Pikairrotuksella | ei |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokulmahylsyavaimet; kuusiokulmahylsyavaimet; kuusiokulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6300666 |
|---|---|
| EAN | 4018754261505 |