Hylsyavainsarja, 1/4 tuuman neliö, tuumakoot, 27 osaa 27
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- ja liitososat DIN 3122 / 3123:n mukaan. Kaikki osat muovilaatikoissa.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Kuusikulmahylsyt: 11 kpl, vastaava kuin nro 631022, koko 5/32; 3/16; 7/32; 1/4; 9/32; 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2; 9/16 tuumaa
Kuusikulmahylsyt, pitkät: 10 kpl, vastaava kuin nro 631417, koko 5/32; 3/16; 7/32; 1/4; 9/32; 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2 tuumaa
T-kahva: 1 kpl, vastaava kuin nro 633029
Hylsyruuvitaltta: 1 kpl, vastaava kuin nro 632840, koko 150
Jatkovarret: 2 kpl, vastaava kuin nro 632420, koko 50; 100
Yleisnivel: 1 kpl, vastaava kuin nro 633520
Räikkäväännin: 1 kpl, vastaava kuin nro 632090
Säilytys: muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | Muovikotelo |
| Pituus | 280 mm |
| Leveys | 176 mm |
| Korkeus | 66 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyt; Kuusiokolohylsyt; Kuusiokolohylsyt |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 5/32–9/16 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 27 |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 5/32-9/16 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63004527 |
|---|---|
| EAN | 4045197955968 |