Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö, 13 osaa, tuumamitat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, hilseilemätön nikkelipohjainen kromipinnoite.
Käyttötiedot
Ruuveille/muttereille, joissa taottu kierre, enintään 3/8 tuumaa (amerikkalaiset tuumamitat).
Toimitussisältö, taulukkokäyttö
kuusikulmahylsyt: 9 kpl nro 631100
koko 3/16; 7/32; 1/4; 9/32; 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2
jatkovarret: 2 kpl nro 632400
koko 50; 150
yleisnivel: 1 kpl nro 633500 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632000 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 227 mm |
| Leveys | 131 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Vetoprofiili | Kuusikulmahylsyavaimet; kuusikulmahylsyavaimet; kuusikulmahylsyavaimet |
| Avaimen koot | tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 3/16–1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 13 |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 3/16-1/2 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G630561 |
|---|---|
| EAN | 4018754261604 |