Hylsyavainsarja 1/2 tuuman nelikanta, 31 osaa 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokoloruuveille/muttereille, joissa kierre M6–M22, ja kuusiokoloruuville, joissa kierre M5–M18.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Hylsyt: 17 kpl, koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32 mm
Kuusiokolohylsyt: 8 kpl nro 643200, koot 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14
T-kahva: 1 kpl nro 641300, koko 300
Jatkovarret: 3 kpl nro 641000 75; 130; 255
Yleisnivel: 1 kpl nro 641600, koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640100, koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
Mukana 12-kulmahylsyt nro 642100.
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M6–M22, sekä kuusiokoloruuville, kierre M5–M18.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 17 kpl, koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32 mm
Kuusiokolohylsyt: 8 kpl, nro 643200, koot 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14
T-kahva: 1 kpl, nro 641300, koko 300
Jatkovarret: 3 kpl, nro 641000, 75; 130; 255
Yleisnivel: 1 kpl, nro 641600, koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl, nro 640100, koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 454 mm |
| Leveys | 253 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; 12-kulmahylsyavaimet; Kuusiokoloavain; 12-kulmahylsyavaimet; Kuusiokoloavain; 12-kulmahylsyavaimet |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4-14 mm |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 31 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 8-32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63801612 |
|---|---|
| EAN | 4018754260881 |