Hylsyavainsarja 1/2" nelikanta 23-osainen 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/-muttereille, kierre M6 – M22.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt: 17 kpl, koko 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
T-kahva: 1 kpl 641320
Jatkovarret: 3 kpl nro 641020, pituus 75; 130; 255
Yleisnivel: 1 kpl nro 641620
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640190
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
Kuusiokantahylsyillä nro 642120.
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiopulteille/-muttereille, kierre M6 – M22.
Toimitussisältö taulukkokäyttöön
Hylsyt: 17 kpl, koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
T-kahva: 1 kpl 641320
Jatkovarret: 3 kpl nro 641020, pituudet 75; 130; 255
yleisnivel: 1 kpl nro 641620
räikkäväännin: 1 kpl nro 640190
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 407 mm |
| Leveys | 227 mm |
| Korkeus | 62 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10–34 mm |
| Osien lukumäärä | 23 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6378186 |
|---|---|
| EAN | 4062406230821 |