Hylsyavainsarja 1/2" nelikanta, 15 osaa 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikantaväännöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/-muttereille, kierre M6 – M22.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt: 12 kpl koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
2 jatkovartta: nro 641000, koot 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640100
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
12-kantahylsyillä nro 642100.
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokoloruuveille/muttereille, kierre M6 – M22.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 12 kpl, koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
2 jatkoa: nro 641000, pituus 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640100
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 413 mm |
| Leveys | 226 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 15 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 10-32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63771412 |
|---|---|
| EAN | 4018754260867 |