Hylsyavainsarja 1/2 tuuman neliö 22 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/-muttereille, kierre M6 – M22.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 16 kpl, koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32 mm
T-kahva: 1 kpl 641300
Jatkovarret: 3 kpl nro 641000, pituudet 75; 130; 255
Yleisnivel: 1 kpl nro 641600
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640100
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
Sisältää 12-kantahylsyt nro 642100.
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaiset.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M6–M22.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Hylsyt: 16 kpl koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32 mm
T-kahva: 1 kpl 641300
Jatkovarret: 3 kpl nro 641000 pituudet 75; 130; 255
Yleisnivel: 1 kpl nro 641600
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640100
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 454 mm |
| Leveys | 253 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Vetoprofiili | 12-kantaiset hylsyavaimet; 12-kantaiset hylsyavaimet; 12-kantaiset hylsyavaimet |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 22 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 10–32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637816 |
|---|---|
| EAN | 4018754260898 |