Hylsyavainsarja 1/2" nelikulma, 16 osaa 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/muttereille, kierre M6–M22.
Toimitussisältö taulukon käyttö
Hylsyt: 13 kpl, koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
2 jatkokappaletta: nro 641020, pituudet 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640190
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
Kuusiokantahylsyillä nro 642120.
Malli
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M6–M22.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt: 13 kpl koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
2 jatkovartta: nro 641020 koot 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640190
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 407 mm |
| Leveys | 227 mm |
| Korkeus | 62 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10–34 mm |
| Osien lukumäärä | 16 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6377186 |
|---|---|
| EAN | 4062406230807 |