Kuusiokolohylsysarja, 1/2 tuuman nelikanta, 12 osaa, 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuoviupotteessa, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuveille, kierre M5–M24.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
Kuusiokolohylsyt: 8 kpl nro 643229 koko 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14; 17
T-kahva: 1 kpl nro 641329
Jatkot: 2 kpl nro 641029 130; 255
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640025
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 6×14 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovirasia |
| Pituus | 357 mm |
| Leveys | 176 mm |
| Korkeus | 52 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4-17 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 12 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6377026 |
|---|---|
| EAN | 4062406061425 |