Läpireikäinen hylsyavain, Kraftform-kahvalla 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kraftform-kahva iskunkestävästä muovista integroiduilla pehmeillä tartuntavyöhykkeillä helpottaa vääntömomentin siirtoa ja on siksi hellävarainen kädelle ja käsivarrelle. Terä toteutettu läpireikäakselina, mikromattakromattu. Läpireikäakseli mahdollistaa ruuvaamisen myös ulkonevien kierretankojen kanssa.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 188 mm |
| Terän pituus | 90 mm |
| Avaimenväli | 6 mm |
| Valmistajan merkintä | 395 HO |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6224506 |
|---|---|
| EAN | 4013288108319 |