Hylsyruuvimeisselit T-kahvalla, VDE-eristetty 13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kätevästi muotoiltu, syvä kuusiokantahylsy, jossa sisäinen reikä ulkonevaa kierrettä varten. T-kahva iskunkestävää muovia, varsi kromattua kromivanadiiniterästä ja päällystetty suojaeristyksellä.
Eristetty 1000 V:iin asti, valmistettu IEC 60900:2004:n mukaisesti.
Eristetty 1000 V:iin asti, valmistettu standardin SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Kokonaispituus | 262 mm |
| Terän pituus | 230 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62277013 |
|---|---|
| EAN | 4010995279349 |