Hylsyruuvimeisseli kahvalla, täysin VDE-eristetty 13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3125
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva, jossa vierimissuojus.
Terä kromivanadiiniterästä, mustaksi oksidoitu. Pitkä malli; syvä kuusiokolo-/kuusikulmahylsy ulkoneville pulteille.
Kahva ja terä täyseristetty 1000 V:iin asti standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti. Jokainen ruuvimeisseli testataan läpilyöntikestävyyden osalta vesihauteessa.
Käyttö: töihin jännitteisiin asti 1000 V.
Materiaali
Ergonominen monikomponenttikahva vierimissuojalla, terä kromivanadiiniterästä, mustaksi oksidoitu, eristetty.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Normi | DIN 3125; SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Sarja | SoftFinish® electric |
| Kokonaispituus | 243 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
| Valmistajan merkintä | SoftFinish® electric |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62250013 |
|---|---|
| EAN | 4010995008642 |