Hylsyruuvitaltta kahvalla, joustava 7 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikomponenttinen voimakahva, jossa vääntömomentti ja käyttömukavuus on optimoitu tartunta-alueessa.
Terä kromivanadiiniterästä, kromattu.
Joustavalla varrella, vain oikeakätiseen kiristykseen enintään 5 Nm:iin asti. Terän pituus 150 mm, paitsi kokoa 10, jossa 175 mm.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 251 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Avaimenväli | 7 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6224017 |
|---|---|
| EAN | 4045197950130 |