Hylsyruuvimeisseli kahvalla, pitkä 9 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Pitkä malli standardin DIN 3125 mukaan.
Malli
Monikomponenttinen voimakahva, jossa vääntömomentin ja käyttömukavuuden mukaan optimoitu tartunta-alue.
Terä kromivanadiiniterästä, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 232 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
| Avaimenväli | 9 mm |
| Vetoprofiili | kuusikulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6222019 |
|---|---|
| EAN | 4045197949899 |