Hylsyruuvimeisseli kahvalla, pitkä 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Pitkä malli standardin DIN 3125 mukaan.
Malli
Monikomponenttinen voimakahva, jossa vääntömomentin ja käyttömukavuuden mukaan optimoitu tartunta-alue.
Terä kromivanadiiniterästä, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 245 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
| Avaimenväli | 16 mm |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62220116 |
|---|---|
| EAN | 4045197949950 |