Hylsyavain 2K-Haptoprene®-T-kahvalla, terän pituus 200 mm 9 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu T-kahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävästä muovista valmistettu ydin. Terä kromivanadiini-erikoisterästä. Kromattu pinta.
Ergonomisesti muotoiltu T-kahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävästä muovista valmistettu ydin. Terä kromi-vanadiini-erikoisseoksesta. Nikkelöity ja kromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusikulmahylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 277 mm |
| Terän pituus | 200 mm |
| Avaimenväli | 9 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6225509 |
|---|---|
| EAN | 4045197722164 |