Hylsyavain 2K-Haptoprene-kahvalla 9 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva pitävällä Haptoprene-pinnalla ja iskunkestävällä muovisydämellä. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan välittää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Koosta 8 alkaen kuusiokanta avaimelle.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | kuusiokoloruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavain |
| Kahvan materiaali | 2K-Haptoprene |
| Terän materiaali | kromivanadiiniteräs |
| Muotokahva | ergonominen, suora |
| Terälevyn pinta | niklattu ja kromattu |
| Pidennysterällä/pidennysterillä | ei |
| Terä ja kahva voidaan irrottaa | ei |
| Kokonaispituus | 253 mm |
| Terän pituus | 140 mm |
| Avaimenväli | 9 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloruuvimeisseli |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6221529 |
|---|---|
| EAN | 4067263012634 |