Hylsyavain 2K-Haptoprene-kahvalla 13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävä muovisydän. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan siirtää myös märin tai öljyisin käsin.
Terä kromivanadiiniterästä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Koosta 8 alkaen kuusiokannalla kiintoavaimille.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | kuusiokoloruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavain |
| Kahvan materiaali | 2K-Haptoprene |
| Terän materiaali | kromivanadiiniteräs |
| Muotokahva | ergonominen, suora |
| Terälevyn pinta | niklattu ja kromattu |
| Pidennysterällä/pidennysterillä | ei |
| Terä ja kahva voidaan irrottaa | ei |
| Kokonaispituus | 320 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
| Vetoprofiili | kuusiokoloruuvimeisseli |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62215213 |
|---|---|
| EAN | 4067263012658 |