Hylsyavain 2K Haptoprene® -kahvalla 5,5 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Voimakahva, jossa iholle miellyttävä ja pitävä pinta sekä erityisen sitkeästä ja iskunkestävästä polypropeenista valmistettu ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuretkin vääntömomentit voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Koosta 8 alkaen kuusiokulmaolkakehys kiintoavaimille.
Voimakahva, jossa iholle miellyttävä, pitävä Haptoprene-pinta. Terä kromivanadiinierikoisseoksesta, pinta nikkelöity ja kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | kuusiokolohylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kahvan materiaali | Haptoprene |
| Terän materiaali | kromivanadiini-erikoisteräs |
| Muotokahva | ergonominen, suora |
| Terälevyn pinta | nikkelöity ja kromattu |
| Pidennysterällä/pidennysterillä | ei |
| Terä ja kahva voidaan irrottaa | ei |
| Kokonaispituus | 190 mm |
| Terän pituus | 90 mm |
| Avaimenväli | 5.5 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6221505,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197721532 |