Hylsyavain 2K Haptoprene® -kahvalla 13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Voimakahva, jossa iholle miellyttävä ja pitävä pinta sekä erityisen sitkeästä ja iskunkestävästä polypropeenista valmistettu ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuretkin vääntömomentit voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Koosta 8 alkaen kuusiokulmaolkakehys kiintoavaimille.
Voimakahva, jossa iholle miellyttävä, pitävä Haptoprene-pinta. Terä kromivanadiinierikoisseoksesta, pinta nikkelöity ja kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | kuusiokolohylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kahvan materiaali | Haptoprene |
| Terän materiaali | kromivanadiini-erikoisteräs |
| Muotokahva | ergonominen, suora |
| Terälevyn pinta | nikkelöity ja kromattu |
| Pidennysterällä/pidennysterillä | ei |
| Terä ja kahva voidaan irrottaa | ei |
| Kokonaispituus | 320 mm |
| Terän pituus | 200 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62215013 |
|---|---|
| EAN | 4045197721617 |