Kaksoishylsyavain 12x13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Vastaa DIN 896 A:ta.
Rakenne
Taotut, tukevalla kuusiovarrella kiintoavainta varten ja poikittaisreiällä vääntötappia varten. Erittäin lujat, syvillä sisäkuusiokoloilla ulkonevia pultteja varten.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloruuvitaltta; Kuusikulma kiintoavaimille; Kuusiokoloruuvitaltta; Kuusikulma kiintoavaimille; Kuusiokoloruuvitaltta; Kuusikulma kiintoavaimille |
| Valmistusprosessi | taotut |
| Avaimen koko 1 | 12 mm |
| Avainväli 2 | 13 mm |
| Reiän vääntötapin ⌀ | 5.6 mm |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Vetoprofiili | 6-kulmainen ruuvimeisseli; Kuusiokanta kiintoavaimille; 6-kulmainen ruuvimeisseli; Kuusiokanta kiintoavaimille; 6-kulmainen ruuvimeisseli; Kuusiokanta kiintoavaimille |
| Varren ulkoinen kuusikulma s | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62050212X13 |
|---|---|
| EAN | 4062406545710 |