Otsareikäavain taivutetut
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sinkittyä erikoisterästä, hitsatut tapit. Tappien etäisyys 35 mm, tappien ⌀ 5 mm.
Kulman korkeus 50 mm.
Käyttö
Kulmahiomakoneiden laippamuttereille (DIN 44716).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avaimen lukitus |
|---|---|
| Materiaali | Erikoisteräs, sinkitty |
| Tappiväli | 35 mm |
| Suora | ei |
| Taivutuksen korkeus | 50 mm |
| Taivutetut | kyllä |
| Tapin ⌀ | 5 mm |
| Tyyppi | 3116CD |
| Valmistajan merkintä | DIN 3116 |
| Kokonaispituus | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G628900 |
|---|---|
| EAN | 4020772044664 |