Otsareikäavain suorat
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sinkittyä erikoisterästä, hitsatut tapit. Tappien etäisyys 35 mm, tappien ⌀ 5 mm.
Käyttö
Kulmahiomakoneiden laippamuttereille (DIN 44716).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avainlukitus |
|---|---|
| Normi | DIN 3116, muoto A |
| Materiaali | Erikoisteräs, sinkitty |
| Tappiväli | 35 mm |
| Suora | kyllä |
| Taivutetut | ei |
| Tapin ⌀ | 5 mm |
| Tyyppi | 3116CD |
| Valmistajan merkintä | DIN 3116 |
| Kokonaispituus | 180 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G628950 |
|---|---|
| EAN | 4020772044688 |