Lajittelurasia, 20 osaa, irralliset tapit ja mutterit
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nivelotsareikäavain 628810 koot 80/4 - 125/8 ja nro 628820 koot 80/5 - 125/8.
Malli
2 tappia kutakin, ⌀ 4; 5; 6; 7 ja 8 mm. Mukana 10 mutteria M6 selkeässä muovisessa lajittelukotelossa.
Raaka-aine
Erikoisterästä, karkaistu ja mustaksi hehkutettu.
Ohje
Tapin ⌀ = tapin nimellis-⌀ − 0,1 mm; toleranssialue h12.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Päätyreikäavain tappi |
|---|---|
| Paino | 95 g |
| Pituus | 90 mm |
| Leveys | 65 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Tyyppi | 764ZB |
| Valmistajan merkintä | 764ZB-M6 |
| Tapin nimellis-⌀ | 5 mm; 4 mm; 7 mm; 8 mm; 6 mm; 5 mm; 4 mm; 7 mm; 8 mm; 6 mm; 5 mm; 4 mm; 7 mm; 8 mm; 6 mm |
| Sis. kiristysmutteri | 10 × M6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G628850 |
|---|---|
| EAN | 4020772050665 |