Haka-avain tappi 155/165 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erikoisterästä, tukipinta hiottu, karkaistu ja mustaksi hehkutettu.
Haka-avain, tappi - DIN 1810 B.
Käyttö
Ristireikämuttereille DIN 1816.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nokka-avaimet |
|---|---|
| Tapilla | kyllä |
| Mutterin ulko-⌀:lle | 155 - 165 mm |
| Tyyppi | DIN 1810 B |
| Valmistajan merkintä | DIN 1810B |
| Kokonaispituus | 385 mm |
| Tapin ⌀ | 8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G628500155/165 |
|---|---|
| EAN | 4020772055035 |