Haka-avain jossa nokka 68/75 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erikoisterästä, tukipinta hiottu, karkaistu ja mustaksi hehkutettu.
Haka-avain, nokka - DIN 1810 A.
Käyttö
Uramuttereille DIN 1804 ja rullalaakerimuttereille DIN 981.
Ohje
Koot 135/145; 260/270 DIN-standardista poikkeava paksuus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Koukkuavaimet |
|---|---|
| Normi | DIN 1810 A |
| Mutterin ulko-⌀:lle | 68 - 75 mm |
| Tyyppi | 1810A |
| Valmistajan merkintä | DIN 1810A |
| Kokonaispituus | 240 mm |
| Koukulla | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62840068/75 |
|---|---|
| EAN | 4020772054670 |