Hienomekaanikon kaavin puukahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kapea terä, jossa kolmiomaiset, kuppihiotut terät.
Kromivanadiiniteräs, puukahva.
Tekniset tiedot
| Terän materiaali | Kromivanadiiniteräs |
|---|---|
| Kahvan materiaali | Puu |
| Tuotetyyppi | Kaavinteräs |
| Terän leveys | 7 mm |
| Terän pituus | 85 mm |
| Kokonaispituus | 175 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G836320 |
|---|---|
| EAN | 4049002021145 |