Hienomekaanikon kaavinterä muovivarrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kapea terä, jossa kolmikulmaiset, kuppihiotut leikkuureunat.
Kromivanadiiniterästä, muovikahva, suojatupella.
Tekniset tiedot
| Terän materiaali | Kromivanadiiniteräs |
|---|---|
| Kahvan materiaali | Muovi |
| Tuotetyyppi | Kaavinrauta |
| Terän leveys | 8 mm |
| Terän pituus | 25 mm |
| Kokonaispituus | 150 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G836220 |
|---|---|
| EAN | 4049002024504 |