Kaavinteräs kolmionmuotoisella lusikkapäällä 200 mm 200 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kolmionmuotoinen terä kromivanadiiniterästä, lakattu puukahva.
Tekniset tiedot
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
|---|---|
| Kahvan materiaali | Puu |
| Tuotetyyppi | Raaputusteräs |
| Terän leveys | 16 mm |
| Terän pituus | 200 mm |
| Kokonaispituus | 320 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G836620200 |
|---|---|
| EAN | 4049002008474 |