Lattakaavin 200 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 8350 A
Rakenne
Terä C125-työkaluterästä, lakattu puukahva.
Tekniset tiedot
| Kahvan materiaali | Puu |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaavinrauta |
| Normi | DIN 8350 A |
| Terän materiaali | C125-työkaluteräs |
| Kahvan malli | lakattu puukahva |
| Terän leveys | 20 mm |
| Terän pituus | 200 mm |
| Kokonaispituus | 320 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G837020200 |
|---|---|
| EAN | 4049002002908 |