Pinsetit, offset, tylpät 2,5 mm leveät kärjet, 120 mm, muoto 2a Am
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Pinsetit, siirretyt, tylpät 2,5 mm leveät kärjet, 120 mm, forRakenneValmistettu antimagnettisesta ruostumattomasta teräksestä.
Pinsetit, offset, tylpät 2,5 mm leveät kärjet, 120 mm, muoto 2a
Tekniset tiedot
| Kärjen ominaisuus | taivutettu, tylppä |
|---|---|
| Kärjen tyyppi | 2a |
| Vaihdettava kärki | kyllä |
| Tuotetyyppi | Pinsetit |
| Pituus | 120 mm |
| Kärjen leveys | 2.5 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Materiaali | magnetoitumatonta terästä, ruostumaton |
| Pituus | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G727580AM |
|---|---|
| EAN | 4045197992888 |