Hiilikuitupinsetit, litteät, paksut kärjet
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ruostumattomasta, antimagnettisesta ja haponkestävästä teräksestä. Hiilikuitukärjet, johtavat, antimagnettiset, happo- ja kuumuudenkestävät 270°C:een asti.
Tekniset tiedot
| Kärjen ominaisuus | lämpöä kestävä 270 °C asti |
|---|---|
| Kärjen tyyppi | litteä/tylppä, suora |
| Vaihdettava kärki | kyllä |
| Tuotetyyppi | Pinsetti |
| Pituus | 130 mm |
| Materiaali | magnetoitumatonta, haponkestävää terästä, ruostumaton |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kärjen materiaali | hiilikuitu |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Pituus | 130 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G727507 |
|---|---|
| EAN | 7314150115143 |