Seeger-rengaspihdit J31
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5256 C ja D – sisäpuolisille lukkorenkaille.
Rakenne
Taottu yhtenä kappaleena. Pihdit kemiallisesti mustattu. Muovipäällysteiset kahvat.
Asennetut tarkkuuskärjet.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asentamiseen ja irrottamiseen.
Rakenne
Malli D – 90° kulmaleuat.
Normi
DIN 5256 C ja D – sisäpuolisille lukkorenkaille.
Malli
Taottu yhdestä kappaleesta. Pihdit mustafosfatoitu. Muovipinnoitetut kahvat.
Asennetut tarkkuuskärjet.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustattu pihti |
|---|---|
| Kahva | muovipinnoitteella |
| Vaihdettava kärki | ei |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
| Normi | DIN 5256 C |
| Kärjen ⌀ | 2,3 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | kulmikas sisärengas |
| Leuan muoto | kulmikkaat 90° |
| Kokonaispituus | 225 mm |
| Normi | DIN 5256 D |
| Muoto | D |
| Sisäiselle lukitusrenkaan ⌀:lle | 40–100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G719805J31 |
|---|---|
| EAN | 4045197493019 |