Lukkorengaspihdit A01
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 5254 A ja B – ulkoisille lukkorenkaille.
Malli
Taottu yhtenä kappaleena. Pihdit mustafosfatoitu. Muovipäällysteiset kahvat.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Malli
Muoto B – 90° kulmakärjet.
Normi
DIN 5254 A ja B – ulkopuolisille lukkorenkaille.
Rakenne
Taottu yhdestä kappaleesta. Pihdit mustafosfatoitu. Muovipäällysteiset kahvat.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustattu pihdit |
|---|---|
| Kahva | muovipäällysteiset |
| Vaihdettava kärki | ei |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
| Normi | DIN 5254 B |
| Kärjen ⌀ | 0,9 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | Kulmallinen ulkorengas |
| Leuan muoto | 90° kulmakärjet |
| Kokonaispituus | 135 mm |
| Normi | DIN 5254 B |
| Ulkoisen lukkorenkaan ⌀:lle | 3–10 mm |
| Muoto | B |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G719905A01 |
|---|---|
| EAN | 4045197493101 |