Lukkorengaspihdit, 45° kulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu yhdestä kappaleesta. Kemiallisesti mustattu pihdit, muovipäällysteiset kahvat.
Materiaali
Kromi-vanadiiniteräs, muottitaottu ja öljykarkaistu.
Käyttötiedot
Lukitusrenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Standardi
Vastaa DIN 5254.
Malli
Taottu yhdestä kappaleesta. Kemiallisesti mustattu pihti, muovipäällysteiset kahvat.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, muototaottu ja öljykarkaistu.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustatut pihdit |
|---|---|
| Kahva | muovipäällysteiset |
| Vaihdettava kärki | ei |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Lukitusrengaspihdit |
| Normi | vastaa DIN 5254 |
| Kärjen ⌀ | 0,9 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | Kulmamallinen ulkorengas |
| Leuan muoto | 45° kulmassa |
| Kokonaispituus | 135 mm |
| Normi | vastaa DIN 5254 |
| Ulkoisen lukkorenkaan ⌀:lle | 3–10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 719845 |
|---|---|
| EAN | 4045197493231 |