Kuorintapihdit 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin vakaa ja kevyt pihdirunko lasikuituvahvistetusta muovista. Leuat mukautuvat automaattisesti eri kaapelihalkaisijoihin. Eristys katkaistaan ja kuoritaan samalla työvaiheella.
Varaosa
Varaterät toimitettavissa numerolla 728712.
Rakenne
Monikomponenttikahvoilla.
Pituusvasteella ja johdonkatkaisijalla.
Rakenne
Erittäin tukeva ja kevyt pihdirunko lasikuituvahvistetusta muovista. Terät mukautuvat automaattisesti eri kaapelihalkaisijoihin. Eristys katkaistaan ja kuoritaan samassa työvaiheessa.
Varaosa
Varateriä saatavana numerolla 728712.
Tekniset tiedot
| Materiaali | lasikuituvahvisteinen muovi |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Leikkaavat pihdit |
| Johtimen poikkipinnalle | 0.2 - 6 mm2 |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Valmistajan tyyppimerkintä | SECURA 2K |
| Johtimen poikkipinta-alalle AWG | 24-10 |
| Valmistajan merkintä | SECURA 2K |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7286256 |
|---|---|
| EAN | 4011391201002 |