Holkkilaajennin 0/1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Hellermanntyton
- Tuotenumero
- G7299300/1
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Kevytmetallirunko, jossa kolme kaarevaa (koko 8/10 suorilla), vaihdettavaa terästappia. Avausleveys voidaan säätää tappiruuvilla.
Käyttötiedot
Kumi- ja PVC-holkkien laajentamiseen.
Huomautus
Vaihtotappeja saa käyttää vain oikean tyypin kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puristuspihdit |
|---|---|
| Kokonaispituus | 130 mm |
| Kokonaispituus | 130 mm |
| Kaapelin ulkohalkaisijalle | 2 - 3,5 mm |
| Holkeille, joiden sisä-⌀ | 1,25 - 1,75 mm |
| Tehokas tappipituus | 30 mm |
| Kokonaisdornin pituus | 50 mm |
| Valmistajan merkintä | NA0/1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7299300/1 |
|---|---|
| EAN | 4031026185170 |