Letkukiristinpihdit 210 mm 210 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erikoisleuat itselukittuvien letkukiristimien pitämiseen.
Leuat voidaan kääntää 360°. Varret teräslevyä, nikkelöity pinta.
Käyttötiedot
Itselukittuvien letkukiristimien asennukseen, esim. autojen lämmitysletkuihin, vesiletkkuihin, pesukoneen letkkuihin jne.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Teräspeltikahvat |
|---|---|
| Leukoja voidaan kääntää 360° | kyllä |
| Tuotetyyppi | Puristuspihdit |
| Jarrulla | ei |
| Pinta | niklattu |
| Kokonaispituus | 210 mm |
| Aukeamisleveys | 60 mm |
| Jarrulla | ei |
| Kokonaispituus | 210 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G719970210 |
|---|---|
| EAN | 4045197728302 |