Käännettävä räikkäpää, ejektorilla, QuickRelease 1-3/8
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Stahlwille
- Tuotenumero
- G6575901-3/8
- Varastotilanne
- 32kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Momenttiavaimeen, jossa on neliökiinnitys.
Malli
Muototaottu; kaikki työkalut pistoliitännällä = suorakaidevarsi jousitetulla lukitustapilla. Näin varmistetaan pistotyökalujen turvallinen ja tukeva kiinnitys momenttiavaimeen.
Käännettävä räikkäpää, ejektorilla.
Laskentatiedot
Piirustuksen ja kaavan selitys:
L1 = vipuvarren pituus ilman pistotyökalua
l2 = momenttiavaimeen säädetty pistomitta
l3 = vipuvarren pituus sisältäen tehtaalla asetetun kalibrointipistomitan
L4 = pistotyökalun pistomitta
L = työkalun kokonaispituus
T1 = asetettava vääntömomentti
T2 = määrätty vääntömomentti
Materiaali
Kromiseosteräs, hilseilemätön kromaus nikkelin päällä.
Huomautus
Noudata pistotyökalujen pistomittoja ja vertaa niitä säätötyökalun vastaaviin mittoihin (katso käytetyn momenttiavaimen testauspöytäkirja/käyttöohje). Tee pistomitan korjaus poikkeamissa!
Lisää pistotyökaluja 22×28 mm neliöpistovarrelle saatavissa tilauksesta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäpää |
|---|---|
| Vaihdatettava työkalu | Pistotyökalu |
| Räikkäväännin ulostyöntäjällä | kyllä |
| Käännettävä räikkäavain | kyllä |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Pistomitta s | 28 mm |
| Korkeus h | 14.5 mm |
| Jatkuva kuormitettavuus | 100 Nm |
| Pistovarsi | 9×12 mm |
| Leveys b | 29 mm |
| Hampaiden lukumäärä | 30 |
| Sarja | 725QR |
| Vaihdatettava työkalu | Pistotyökalu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6575901-3/8 |
|---|---|
| EAN | 4018754139613 |