Torque-vaihtokärjet Torx® Tx10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Momenttiruuvitalttasarjaan nro 659990.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselihylsyt |
|---|---|
| Vetoprofiili | TORX®-ruuvien ruuvimeisselit |
| Kokonaispituus | 175 mm |
| Terä-⌀ | 6,3 mm |
| Torx®-profiili | TX10 |
| Vääntömomentti | 2 Nm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G659995TX10 |
|---|---|
| EAN | 2050001930545 |