Torque-vaihtokärjet Torx Plus® 7ip
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Momenttimeisselisarjaan nro 659990.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitalttahylsyt |
|---|---|
| Vetoprofiili | Ruuvitaltta TORX PLUS® -ruuveille |
| Kokonaispituus | 175 mm |
| Torx Plus® -profiili | 7IP |
| Terä-⌀ | 6,3 mm |
| Vääntömomentti | 0.9 Nm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6599967IP |
|---|---|
| EAN | 2050001930583 |