Katkoteräveitsi 2K-kahvalla ja työpäällä, 1 katkoterä Razar Black Katkoteräveitsi 2K-kahvalla ja työkalukärjellä, 1 katkoterä Razar Black 18 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen 2-komponenttikahva, jossa sisään-/ulosvedettävä terä tarkassa metalliohjauksessa. Erittäin terävät laatuterät, pitkä käyttöikä. Teräohjaimen monitoiminen kärki tölkkien avaamiseen, ruuvinvääntötoimintoon, laatikoiden avaamiseen jne. Lisämetalliläppä kahvan päässä laatikoiden avaamiseen. Mukana 1 katkoterä (vastaa nro 845021 koko 10), 8 askelta.
Leveys 18 mm.
Terä lukittuu automaattisesti.
Varaosa
Varaterät ks. nro 845010 koko 10; 845019 koko 50; 845021 koko 10; 845023 koko 50.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Höyläterä |
|---|---|
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Veitsen pituus ilman terää | 182 mm |
| Terän leveys | 18 mm |
| Terän paksuus | 0.5 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84509518 |
|---|---|
| EAN | 4975364111890 |