Elektroniikan sivuleikkurit Super Knips® KW 140 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN ISO 9654
Malli
Kapea pää tarkkuushiotuilla terillä, pienellä leikkausviisteellä. Monikomponenttimateriaalista valmistetut kädensijat, palautusjousella.
Materiaali
Erikoistyökaluteräs, sinistetty.
Käyttötiedot
Soveltuu myös lasikuitukaapelin (optiikkakaapeli) katkaisuun.
Tekniset tiedot
| Valmistusprosessi | Induktiokarkaistut leikkuuterät (noin 64 HRC) |
|---|---|
| Kahva | Monikomponenttimateriaaliset holkit. |
| Materiaali | erikoistyökaluterästä |
| Pinta | mustapintakäsitelty |
| Tuotetyyppi | Leikkaavat pihdit |
| Normi | DIN ISO 9654 |
| Viiste | KW |
| Tuotenimen attribuutti | KW |
| Paluujousella | kyllä |
| Langanpidikkeellä | ei |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Paluujousella | kyllä |
| Pään leveys | 15.7 mm |
| Leikkuupituus | 12.3 mm |
| Leikkauskapasiteetti, keskikova teräslanka | 0.2 - 1.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G726620140 |
|---|---|
| EAN | 4003773081685 |