Pienet pulttisakset CoBolt® 20° kulmapäällä 200 mm 200 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri leikkauskapasiteetti suhteellisen pienellä voimankäytöllä erityisen voimansiirron ansiosta. Leikkuuterät induktiokarkaistut (n. 64 HCR).
Kemiallisesti mustattu pihdi, muovipinnoitetut kahvat.
Pää 20° taivutettu tasaleikkausta varten.
Materiaali
Kromivanadiini-sähköteräs, taottu ja öljykarkaistu.
Käyttötiedot
Langalle, jonka vetolujuus on enintään 2000 N/mm2.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustattu pihdit |
|---|---|
| Paluujousella | ei |
| Talttakärki | Karkaistu |
| Materiaali | Kromivanadiinisähköteräs |
| Tuotetyyppi | Leikkaavat pihdit |
| Valmistajan merkintä | CoBolt® |
| Kulmapää | 20 astetta |
| Pianolangalle enintään ⌀ | 3.6 mm |
| Keskikovalle teräslangalle enintään ⌀ | 5,2 mm |
| Pehmeälle teräslangalle enintään ⌀ | 6 mm |
| Kokonaispituus | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G731755200 |
|---|---|
| EAN | 4003773066866 |